نمایندگی تعمیرات برند لورچ در استان تهران

 

 

در این وبلاگ قصد داریم در مورد نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران مطالبی را ارائه دهیم پیش از بهتر است بدانیم لورچ چه برندیس و چه محصولاتی را دارا می باشد جهت توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران

نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران مجموعه گرما سیستم می باشد که با ارائه خدمات صادقانه و سابقه بالا از رضایتمندی های بسیاری برخوردار شده است.

حتماً راجع به تولید ملی و فواید آن شنیده‌اید و می‌دانید که کارآفرینان دلسوز هر کشوری با تولید داخلی و اشتغال زایی در کشور خود سبب پیشرفت روز افزون اقتصاد ملی کشور خود می‌شوند.

پیشرفت اقتصاد ملی سبب شده که هم اقتصاد کشور وضعیت بهتری داشته باشد هم قدرت خرید مردم بالا رفته و همینطور سبب اشتغال زایی برای مردم می‌شود.

صنعت لوازم خانگی که از اهمیت و توجه خاصی برخوردار است نیز سهم بزرگی از بازار را در دست دارد که با تولید ملی می‌توان این بازار را در دست خود نگه داشت و نیاز‌های کشور را رفع کرد.

همینطور پیشرفت در این صنعت سبب شده که تکنولوژی انتقال پیدا کرده و در کشور از پیشرفت روز افزون بهره‌مند شود.

برند لورچ در سال ۱۳۵۷ در شهر زیبا و تاریخی اصفهان جهت اشتغال زایی و کار آفرینی برای جوانان این مرز و بوم تاسیس شد.
و تا به امروز توانسته خود را ثابت کرده و از واردات محصولات مشابه به کشور جلوگیری کرده و همینطور اقدامات صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها را فراهم سازد.

برند لورچ همواره تلاش کرده تا با استخدام و به کار گیری افرار متخصص در زمینه لوازم خانگی محصولات با کیفیت را برای مصرف کنندگان تولید کند و با آزمون و خطا های بسیار در طول این سال ها توانسته به این هدف خود رسیده و محصولات با کیفیت را ارائه کند.

به طوری که محصولات خود را بر اساس استاندارد های خارجی و با کیفیت ساخته و سعی در تلاش برای گرفتن سهمی از بازار های خارجی داشته است تا بتواند هم برای کشور ارز اوری داشته باشد هم از خروج ارز های ملی جلو گیری کرده و همینطور برای کشور ارز اوری داشته و سبب اشتغال زایی شده است.

پکیج لورچ
پکیج لورچ

پکیج لورچ

یکی از محصولات لوازم خانگی لورچ پکیج لورچ می باشد. که امروز بسیار محبوب و پر کاربرد می باشد .

در زمان های گذشته برای استفاده از شوفاژ و رادیاتور هزینه های زیادی را متحمل میشدند و همچنین از فضای بزرگی به اندازه ی یک اتاق برای ساخت یک موتور خانه استفاده میکردند که در نتیجه بسیار پر هزینه و فضا گیر بود پس همه جا از آن استفاده نمی شد و فقط در مکان های برگ یا مکان های اداری از آن استفاده می کردند.

امروزه پکیج یک وسیله ب اندازه آب گرم کن می باشد که هم وظیفه ی اب گرم کن و هم موتور خانه را انجام می دهد و به پکیج و رادیاتور وصل می شود .
و می توان گفت از پکیج های برای گرمایش آب و محیط توسط شوفاژ ها گرما از کف و …. انجام می شود.

گرما سیستم و خدمات پس از فروش

مجموعه گرما سیستم نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران همچنین برند های دیگری می باشد که از تمامی محصولاتش حمایت کرده و خدمات پس از فروشش را به انها ارائه می کند.

 

 

 

 

 

پکیج لورچ
پکیج لورچ

سوخت پکیج ها چیست ؟

پکیج ها نیز مانند بقیه وسایل از سوخت برای کار کردن استفاده میکنند همینطور که لباسشویی برای کار کردن از برق به عنوان سوخت استفاده می کند.

سوخت پکیج های امروزی برق و گاز می باشد. پکیج با وجود اینکه از ۲ نوع سوخت برای کار کردن استفاده میکند به نسبت بقیه وسایل گرمایشی مانند اسپلیتر ها پ بخاری ها و … از انرژی کمتری استفاده میکنند.

میتوان گفت پکیج ها نسبت به کاربردی که دارند از سوخت کمتری استفاده می کنند زیرا هم گرمای محیط را تامین میکنند و هم آب مصرفی را گرم میکنند که این نشان دهنده پر کاربرد بودن این دستگاه ها می باشد.

کلام اخر

نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران با مجموعه گرما سیستم می باشد که نمایندگی معتبری از محصولات این برند می باشد. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما با انها در ارتباط بوده و از تکنسین های حرفه ای و متخصص این حوزه برای تعمیرات محصولات لورچ کمک بگیرید.

هینطور که گفته شد نیاز های اولیه انسان گرما آب و غذا و راحتی بوده است پکیج ها و محصولات لورچ نیز برای همین بر اساس نیاز انسان طراحی تولید و در سراسر جهان پخش شدند.

جهت راحتی و آسایش شما همینطور نمایندگی های زیادی برای انها جهت فروش بهتر و دسترسی راحت تر به آنها در نظر گفته شد که یکی از آنها گرما سیستم می باشد که نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران می باشد.