نمایندگی تعمیرات لورچ در اسلامشهر

در این مقاله قصد داریم در مورد نمایندگی تعمیرات لورچ در اسلامشهر توضیحاتی خدمت شما ارائه کنیم که پیش از ان بهتر است بدانیم برند لورچ چه برندی است و از محصولا و خدماتی که این برند ارائه می دهند بیشتر اطلاع داشته باشیم.

گرما سیستم نمایندگی تعمیرات لورچ در اسلامشهر می باشد که در سراسر تهران و کرج فعالیت می کند.

باید در مورد تولید ملی و مزایای آن برای کشور و ملت شنیده‌ باشید و حتما می‌دانید که کارآفرینان و صاحبان کسب و کار هر کشوری با تولید داخلی و ایجاد شغل در کشور خود سبب پیشرفت بیشتر تعالی اقتصاد ملی کشور خود می‌شوند.

پیشرفت کردن اقتصاد کشور سبب می شود که هم اقتصاد ملی شرایط بهتری داشته باشد هم مردم توانایی خرید بیشتری داشته باشند و همچنین سبب ایجاد شغل برای مردم می‌شود.

طراحی و تولید لوازم خانگی که از اهمیت و توجه خوبی از سوی مردم برخوردار شده است هم سهم بزرگی از خرید و فروش بازار ملی و همینطور بازار های خارجی را در دست دارد.

که با پیشرفت در تولید ملی می‌توان این بازار را در دست کشور خود نگه داشت و نیاز‌های کشور را رفع کرد و همینطور مانع خروج ارز ملی از کشور شد.

همچنین پیشرفت در این صنعت باعث شده که تکنولوژی جریان پیدا کند و در کشور از پیشرفت روزانه ی بیشتر بهره‌مند شود.

برند لورچ در سال ۱۳۵۷ در شهر اصفهان برای اشتغال زایی و کار آفرینی برای جوانان این مرز و بوم تاسیس شد.
و تا به امروز توانسته خود را ثابت کرده و از واردات محصولات مشابه به کشور جلوگیری کرده و همینطور اقدامات صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها را فراهم سازد.

برند لورچ همواره تلاش کرده تا با استخدام و به کار گیری افرار متخصص در زمینه لوازم خانگی محصولات با کیفیت را برای مصرف کنندگان تولید کند و با آزمون و خطا های بسیار در طول این سال ها توانسته به این هدف خود رسیده و محصولات با کیفیت را ارائه کند.

به طوری که محصولات خود را بر اساس استاندارد های خارجی و با کیفیت ساخته و سعی در تلاش برای گرفتن سهمی از بازار های خارجی داشته است تا بتواند هم برای کشور ارز اوری داشته باشد هم از خروج ارز های ملی جلو گیری کرده و همینطور برای کشور ارز اوری داشته و سبب اشتغال زایی شده است.

پکیج لورچ

یکی از محصولات لوازم خانگی لورچ پکیج لورچ می باشد. که امروز بسیار محبوب و پر کاربرد می باشد .

در زمان های گذشته برای استفاده از شوفاژ و رادیاتور هزینه های زیادی را متحمل میشدند و همچنین از فضای بزرگی به اندازه ی یک اتاق برای ساخت یک موتور خانه استفاده میکردند که در نتیجه بسیار پر هزینه و فضا گیر بود پس همه جا از آن استفاده نمی شد و فقط در مکان های برگ یا مکان های اداری از آن استفاده می کردند.

امروزه پکیج یک وسیله ب اندازه آب گرم کن می باشد که هم وظیفه ی اب گرم کن و هم موتور خانه را انجام می دهد و به پکیج و رادیاتور وصل می شود .

و می توان گفت از پکیج های برای گرمایش آب و محیط توسط شوفاژ ها گرما از کف و …. انجام می شود.

سوخت پکیج ها چیست ؟

پکیج ها نیز مانند بقیه وسایل از سوخت برای کار کردن استفاده میکنند همینطور که لباسشویی برای کار کردن از برق به عنوان سوخت استفاده می کند.
سوخت پکیج های امروزی برق و گاز می باشد. پکیج با وجود اینکه از ۲ نوع سوخت برای کار کردن استفاده میکند به نسبت بقیه وسایل گرمایشی مانند اسپلیتر ها پ بخاری ها و … از انرژی کمتری استفاده میکنند.

میتوان گفت پکیج ها نسبت به کاربردی که دارند از سوخت کمتری استفاده می کنند زیرا هم گرمای محیط را تامین میکنند و هم آب مصرفی را گرم میکنند که این نشان دهنده پر کاربرد بودن این دستگاه ها می باشد.

 

 

 

پکیج چیست ؟

پکیج ها دستگاه هایی هستند که مسئولیت گرم کردن محیط و تعمین آب گرم برای مصارف داخلی محیط را دارند. این دستگاهه باید هر 6 ماه یکبار توسط تکنسین ها سرویس شده و از نحوه عملکرد آن خبردار شوند.

پکیج ها 3 نوع مختلف دارند :

 

نمایندگی تعمیرات لورچ در تهران گرما سیستم می باشد که دارای تکنسیتن های حرفه ای و مخصوص این برند می باشد و سالهاست به طور حرفه ای در تهران شروع به فعالیت کرده است.

لورچ یک برند ایرانی می باشد که تولید کننده محصولات مختلف خانگی و پکیج گرمایشی سرمایشی می باشد و بسیار در این حوزه حرفه ای شده و  خود را به بازار ثابت کرده است.

در طی چند سال اخیر پکیج های دیواری را طراحی کرده و سبب محبوبیت روزافزون خود شده است. این پکیج در ایران مونتاژ شده و تمامی قطعات ساخت اروپا می باشد و از تکنولوژی اروپایی برای تولید انها استفاده شده است.

این برند در زمان کمی توانست معروفیت و محبوبیت خود را کسب کرده و در سراسر ایران دارای نمایندگی هایی باشد.

لورچه که از بزرگترین و بهترین برند های ایرانی می باشد که به تولید و پخش پکیج گرمایشی، محصولات سرمایشی و لوازم خانگی می پردازد.

لورچ و تمامی برند های ایرانی در طی سالها و گذر زمان و هزاران آزمون وخطا و ازمایش های مختلف بالاخره توانستند رادیاتور هایی در مقابل با محصولات خارجی تهیه کنند که حتی می توان گفت قابل رقابت با برند های خارجی می باشد و حتی می توان گفت برتر هم هستند.

نمایندگی رسمی تعمیر پکیج لورچ در اسلامشهر 

 

lorch
lorch

 

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج گرمایشی لورچ در اسلامشهر مجموعه گرما سیستم می باشد که پس از فروش خدمات پس از فروشش را شامل حال خرداران و مخاطبانش می کند . نمایندگی کولر گازی در کرج

راهنمای خرید محصولات پکیج لورچ

 

 

 

 

کلام اخر

نمایندگی تعمیرات لورچ در اسلامشهر گرما سیستم می باشد که شما می توانی با شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست تعمیر کار و تکنسین مخصوص برند خود را بدهید.