نمایندگی تعمیرات ایساتیس در اسلامشهر تهران

در این وبلاگ تمایل داریم در مورد نمایندگی تعمیرات ایساتیس در اسلامشهر اطلاعاتی خدمت شما ارائه دهیم. قبل از بهتر است با پیشینه ایساتیس آشنا شده و در مورد محصولاتش بیشتر بدانیم .

تاریخچه ایساتیس

برند ایساتیس در سال 1385 در شهر یزد با جدیدترین تکنولوژی ایتالیایی توسط مهندس حسین آبادی تاسیس شد و راه خود را اغاز کرد.

ایساتیس نیز نام قدیمی و باستانی این شهر می باشد که روی این برند نام گذاری شده است ابتدا این برند روی کیفیت کار و محصولات ارائه شده تمرکز کرده و در حوزه های خاص صنعتی پیشرفت کرده است.

این برند در ابتدا تمامی محصولاتش را از ایتالیا وارد کرده و به فروش میرسانید سپس بعد از گذشت مدتی با الگو گرفتن از برند های ایتالیایی تواست به خود کفایی رسیده و محصولات خود را طراحی و وارد بازار کند.

با گذشت زمان محصولات برند های ایتالیایی در یزد و در مجموعه ایساتیس مونتاژ میشد و به بازار ارائه می شد.

با گذر زمان این برند در یزد پیشرفت کرده به امکانات خوبی رسیده  و با تکمیل کردن گروه خود مونتاژ محصولات این برند در یزد و در کارخانه ایساتیس صورت می گیرد.

سالها تلاش شد که همه امکانات مربوطه جمع اوری گردد و پکیج ایساتیس با همان کیفیت سابق در ایران مونتاژ شده و  علاوه بر رونق تکنولوژی و اطلاعات در کشور سبب پیشرفت روز افزود اقتصاد و اشتغال زایی شده است.

هر چه این برند بیشتر پیشرفت کرد  دانش آن در زمینه تولید محصولات خانگی پکیج ها و … بیشتر شد و توانست پکیج دیواری با کیفیت بالا و قطعات ایتالیایی تولید کند این پکیج ها مناسب منازل ایرانی بوده و طراحی داخلی داشتند و روی آنها بسیار کار شده بود.

به همین سبب ایساتیس با قیمت مناسب تبلیغات خوب و مناسب وارد بازار شده و و در بازار با رقیبان خود رقابت کرد و سهم بزرگی از بازار تاسیسات کشور را به خود اختصاص داد.

و پس از گذشت 5 سال تواست سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد و اعتماد مشتریان را به خود جذب کند و  3 برند پر فروش ایران شود.

فروش خوب و سود بالا و جایگیری مناسب این برند در بازار سبب شد تا گروه ایساتیس به فکر بالا بردن کیفیت خود و خدمات پس از فروشش بیافتد و در راستای آن تلاش کند در پی این تلاش ها ایساتیس در قسمت خدمات پس از فروش خدمات ویژه ای را ارائه کرد.

این برند در زمان ارائه خدمات پس از فروش اعتقاد داشت که فروش پایان راه نیست و برای داشتن فروش بیشتر و تداوم کار نیازمند این بودند که اعتماد مشتری را جذب کرده و خدمات دهی را منحصر به فرد و سریع تر کنند.

در راستای تلاش برای پیشرفت این برند و خدمات پس از فروش این برند حدود 2500 تکنسین را زیر نظر کارشناسان ومتخصصان ایتالیایی و ایرانی آموزش داده شدند.

برند ایساتیس هر از گاهی خود را با توجه به نیاز بازار اپدیت کرده و سعی میکند نیاز کاربران را رفع کرده و توجه آنها و اعتماد آنها را جلب کند برای مثال در سال 1390 که 24 شرکت مختلف برند های متفاوتی را وارد کرده بود و تقاضا پکیج های دیواری پایین امده بود خط تولید رادیاتور پنلی را از ایتالیا و از شرکت LEAS  وارد کرده و تولید رادیاتور پنلی را با کیفیت بالا و همه ی قوا  در شرکت ایساتیس شروع به تولید شد.

در طی زمان ایساتیس توانست از اولین شرکت های تولید کننده رادیاتور پنلی باشد که بالا ترین میزان تولید رادیاتور پنلی را دارد را دارد و در این مسیر بسیاری از اعتماد ها را جلب کرده.

مجموعه تاسیساتی ایساتیس که متوجه نیاز  روز افزون کاربران و بازار به رادیاتور پنلی بود تمام توان خود را روی تولید بیشتر و با کیفیت تر رادیاتور پنلی گذاشته و کیفیت بالای این محصول سبب شده تا ایساتیس کمتر به تولید پکیج دیواری بپردازد.

رادیاتور پنلی مجموعه ایساتیس دارای گارانتی 15 ساله می باشد ومیتوان گفت تنها مجموعه ای می باشد که چنین گارانتی طولانی مدتی روی محصولاتش گذاشته و در صورت ایجاد مشکل به طور کامل محصول را تعویض می کند.

این گارانتی طولانی مدت نشان دهنده اطمینان مجموعه تاسیسات ایساتیس از محصولاتش می باشد.

چرا پکیج ایساتیس خاموش می شود؟

توضیح درباره قطعات پکیج ایساتیس:

خرابی صفحه نمایش پکیج های ایساتیس:

 فرق تعمیرات با کیفیت با تعمیرگاه های غیر مجاز :

زمان ها برای تماس شما جهت خدمت‌ دهی نمایندگی امداد نوین؟

سوالات مختلف در زمینه نمایندگی نوین امداد که سوال می کنند:

کار ما در چه زمینه‌های کمک برای تعمیرات وسایل الکترونیکی شما است؟

تعمیرات یخچال، هود، پکیج و لوازم الکترونیکی دیگر با

نمایندگی ما، برای ارتباط: اسلام شهر خدمت شما مشتریان است

 عملکرد پکیج در حالت زمستانی چگونه است؟

عملکرد پکیج در حالت تابستانی  چگونه است؟

 پکیج چیست؟  مزایایی دارد و چگونه کار می کند؟

 چگونه پکیج را سرویس کنیم؟

 شیر گاز پکیج ایساتیس چیست؟

 سرویس پکیج ایساتیس چگونه است؟

پکیج دیواری چگونه کار می‌کند؟

چگونه پکیج را رسوب‌زدایی کنیم؟

سرویس پکیج چه زمانی باید انجام شود؟

ثبت درخواست در تهران پکیج چگونه است؟

چگونه از تشکیل رسوب در پکیج جلوگیری کنیم؟

برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج چه باید کرد؟!

 از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

چرا سرویس پکیج دوره ای ایساتیس باید انجام شود؟

 اعزام سرویس کار پکیج در تهران پکیج چگونه انجام میشود؟

 در صورت خرابی موتور شیر ۳ راهه در پکیج چه اتفاقی می افتد؟

کارهایی که خودتان می توانید بر روی دستگاه پکیج خود انجام دهید تا مشکل حل شود: 

 

در صورتی که با هر یک از مشکلات زیر مواجه شدید باید

به سرعت برای رسوب زدایی پکیج اقدام کنید و با خدمات ما تماس بگیرید :

 

کلام آخر

مجموعه ایساتیس مجموعه تاسیساتی می باشد که کیفیت محصولاتش زبانزد است و اعتماد کاربرانش را جذب کرده است.

گرما سیستم نیز نمایندگی تعمیرات ایساتیس در اسلامشهر می باشد که با سابقه خوبی که در زمینه تعمیرات محصولات ایساتیس داشته است توانسته اعتماد کاربرانش را جذب کرده و به سابقه کاری خود بیافزاید.

نمایندگی تعمیرات ایساتیس در اسلامشهر توانایی خدمت رسانی به تمامی مناطق تهران و کرج را دارا می باشد کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

ایساتیس پکیج
ایساتیس پکیج
نمایندگی مجاز تعمیرات
نمایندگی مجاز تعمیرات