از محصولات پر طرفدار شرکت باکسی که هر مکانی به آن احتیاج دارد پکیج ها می باشند.

پکیج ها نیز کار آب گرم کن ها و موتور خانه ها را انجام می دهند که در هر مکانی می توان از آن برای انجام کار آب گرم کن و بخاری و وسایل گرمایشی و سرمایشی استفاده کرد.

همچنین از مزایای این پکیج ها می توان به تولید صدای کمتر واشغال فضای خیلی کمتری نسبت به موتور خانه ، بهینه گی مصرف آب و گاز و کارایی آن نسبت به آب گرم کن های قدیمی یا حتی بقیه ابزار الات گرمایشی اشاره کرد.

شیوه کارکرد پکیج ها به این شیوه است که هم آب گرم خانه را آماده میکند و هم آب گرم شوفاژ های داخل خانه ، و لوله های کف که کار گرم کردن خانه را انجام می دهد.

این پکیج ها به دلیل اشغال فضای کم و مصرف انرژی پایین و دو کاره بودن و بهینه بودن دارای تقاضای زیادی از سوی خریداران هستند.

پکیج های دیواری باکسی برای کم کردن مصرف گاز و آب ، برای گرم کردن خانه و آب با استفاده از فناوری های روز دنیا ساخته شده ، از خوبی های این پکیج میتوان به مخزن تصفیه آن برای تصفیه آب داخل شوفاژها که سبب جلو گیری از ورود جرم به درون لوله های آب ، هوا گیری خودکار ، تنظیم دمای الکترونیکی با استفاده از سنسور های موجود در پکیج ، سیستم جرقه زن خودکار و سیستم اعلام خطا در صورت وجود مشکل در سیستم پکیج اشاره کرد .

گرما سیستم نمایندگی تعمیرات باکسی

نمایندگی تعمیر پکیج baxi در استان تهران

خطایابی پکیج BAxi

سرویس پکیج BAxi

تعمیر پکیج Baxi در پایتخت

تعمیر پکیج Baxi

هزینه تعمیر پکیج Baxi

خدمات تعمیرات پکیج گرما سیستم

تعمیر

تعمیر

باکسی تعمیرات
باکسی تعمیرات