نمایندگی تعمیرات باکسی در اسلامشهر

 

تعمیر
تعمیر

 

 

 

در این مقاله قصد داریم در مورد نمایندگی تعمیرات باکسی در اسلامشهر که مجموعه گرما سیستم می باشد اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم و توضیحاتی در مورد روند رسیدگی و تعمیر به شما همراهان گرامی ارائه دهیم امید داریم مطالب اراده شده در این وبلاگ برای شما مفید واقع گردد.

برند باکسی برندی می باشد که در ایتالیا طراحی و ساخته می شود و در کشور های متعددی دارای نمایندگی می باشد. همچنین در کشور ایران توسط مجموعه گرما سیستم نیز تعمیر می شود.

طبق معمول هر دستگاهی روزی دچار مشکل خواهد شد و نیازمند تعمیر مجموعه گرما سیستم برای هر برندی تعمیرکاران مخصوص خود را دارد که در مورد برند باکسی می توان گفت تعمیر کارانی به صورت اختصاصی کار تعمیر محصولات باکسی را انجام می دهند.

نمایندگی تعمیرات باکسی در اسلامشهر مجموعه گرما سیستم می باشد که می توانید در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید این مجموعه تعمیر کاران خود را به تمامی مناطق تهران و کرج در سریع ترین زمان ممکن میفرستد.

همه ی این تعمیر کاران متخصص و دوره دیده می باشند و در ایتدا به عیب یابی دستگاه شما می پردازند سپس در مورد عیوب هزینه ها و ابزارآلات مورد نیاز برای آن با شما صحبت خواهند کرد و بعد از تایید نهایی شما به تعمیر می پردازند.

 

نمایندگی در اسلامشهر
نمایندگی در اسلامشهر

 

پکیج باکسی

 

پکیج باکسی گونه ای از پکیج دیواری می باشد که رد ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای تامین آب گرم حمام، آشپزخانه و دستشویی، همینطور جهت تامین آب گرم مورد نیاز برای رادیاتور ها (شوفاژها) استفاده میشود. در زمان های گذشته از پکیج ها خیلی کم تر و فقط در بعضی مکان ها استفاده میشد اما با گذر زمان به علت کارایی خوبی که دارد و در مصرف سوخت و انرژی صرفه جویی میکند محبوب شده و امروزه بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند.

این محصول با نام اصلی BAXI محصول کشور ایتالیاست که جایگزین بخاری، آبگرمکن و موتورخانه شده است و در ایران نیز پرفروش می‌باشد. توجه دشته باشید که نصب آن باید توسط یک نصاب حرفه‌ای انجام شود.

یکی از محصولات پر طرفدار شرکت باکسی که هر مکانی به آن احتیاج دارد، پکیج ها مخصوصا پکیج های دیواری هستند.

پکیج ها هم کار پیشرفته ای از آب گرم کن های قدیمی و موتور خانه های قدیمی را انجام می دهند که در هر مکانی می توان از آن برای انجام کار آب گرم کن و بخاری و وسایل گرمایشی استفاده کرد

همچنین از مزایای این پکیج ها می توان به تولید صدای کمتر واشغال فضای خیلی کمتری نسبت به موتور خانه، بهینه گی مصرف آب و گاز و کارایی آن نسبت به آب گرم کن های قدیمی یا حتی بقیه ابزارآلات گرمایشی اشاره کرد.

نحوه کارکرد پکیج ها به این شیوه است که هم آب گرم خانه را آماده میکند و هم آب گرم شوفاژ های داخل خانه، و لوله های کف که کار گرم کردن خانه را انجام می دهد.

این پکیج ها به دلیل اشغال فضای کم و مصرف انرژی پایین و دو کاره بودن و بهینه بودن دارای تقاضای زیادی از سوی خریداران هستند.

پکیج های دیواری باکسی به جهت کم کردن مصرف گاز و آب، برای گرم کردن خانه و آب با استفاده از فناوری های روز دنیا ساخته شده، از خوبی های این پکیج میتوان به مخزن تصفیه آن برای تصفیه آب داخل شوفاژها که سبب جلو گیری از ورود جرم به درون لوله های آب، هوا گیری خودکار، تنظیم دمای الکترونیکی با استفاده از سنسور های موجود در پکیج، سیستم جرقه زن خودکار و سیستم اعلام خطا در صورت وجود مشکل در سیستم پکیج اشاره کرد.

تعمیر

مزایای پکیج باکسی

 نمایندگی پکیج باکسی مزایای زیادی دارد که می توان از مزایای آن به موارد زیر اشاره کرد:

1-مصرف انرژی کم و بهینه

2-گرم شدن ساختمکان به صورت یکسان و بهینه

3-قیمت مناسب و کیفیت بالا

4-مقاومت بالا در برابر رسوب و املاح حاصل از آب

5-مجهز به سنسور های مختلف برای چک وضعیت دستگاه و دما

6-کیفیت و عملکرد مناسب

 

 

مشکلات رایج در پکیج باکسی

در ادامه از مشکلات رایج پکیج های باکسی نام خواهیم برد می توانید در صورت برخورد با هر کدام از این مشکلات با ما تماس بگیرید و در خواست تعمیر کار داشته باشید تعمیر کاران ما در اسرع وقت رسیدگی خواهند کرد. چند مورد از مشکلات باکسی را نام خواهیم برد که بدانید در صورت برخورد با این مشکلات چظور باید رفتار کنید.

گرم نشدن رادیاتور از مشکلاتی می باشد که پکیج های باکسی با آن بسیار برخورد  میکنند و معمولا این مشکل با هواگیری رفع خواهد شد.

مشکل قفل شدن دستگاه نیز زمانی برای پکیج رخ می دهد که پکیج بیش از اندازه گرم شده باشد. در برخی موارد نیز شاید شما مکتوجه صدا های زیاد و عجیب غریب از طرف پکیج شده باشید تمامی مشکلات مربوط به سر و صدای زیاد و عجیب غریب پکیج معمولا به علت فشار آب و وجود هوا زیاد در آب به وجود می آید.

در صورت برخورد با مشکل افت فشار آب این احتمال را در نظر بگیرید که لوله ها دچار رسوب گرفتگی و وجود جسمی در لوله ها به وجود آمده باشد و حتی ممکن است پکیج دچار مشکلات داخلی شده باشد و قطعات آن نیاز به تعویض داشته باشد که در این صورت باید تعمیر کار و یک متخصص به عیب یابی آن بپردازد.

مشکل نشتی آب  پکیج می تواند از  خراب شدن پکیج باشد و حتی ممکن است که سوراخ شدن مبدل، از دلایل آن باشد و حتی مشکلاتی  در آب‌بندی اتصالات و خراب شدن شیر تخلیه و… می توانید دلایل مشکلات نشتی آب باشد که باید با تعمیرکار جهت عیب یابی تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات باکسی در اسلامشهر

نمایندگی تعمیرات باکسی در اسلامشهر گرما سیستم می باشد که  دارای متخصصانی با سابقه و تخصص بالا می باشد و  و در اسرع وقت در صورت نیاز خود را به مکان مورد نظر رسانده و به تعمیر اختصاصی می پردازند.

نمایندگی تعمیرات باکسی در اسلامشهر دارای متخصصان وقت شناس و ماهری می باشد که تعمیرات را به طور تخصصی و در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

نمایندگی تعمیرات باکسی در تهران نیز گرما سیستم می باشد که اماده خدمات رسانی به تمامی مناطق تهران و کرج می باشد.

 

تعمیر