نمایندگی تعمیرات آریستون در اسلامشهر

در این مقاله قصد داریم در مورد نمایندگی تعمیرات آریستون در اسلامشهر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم امید داریم مفید واقع شود.

تعمیرات
تعمیرات

آریستون

ایندزیت یکی از برند ها بسیار مشهور موفق و با کیفیت در تولید محصولات و لوازم خانگی در ایتالیا می باشد و دومین شرکت موفق و تولید کننده لوازم خانگی می باشد و دارای زیر مجموعه های بسیاری مثل آریستون، الکو، ترموگاما، اکسپریال، از برند هایی  هستند که تحت نظر این شرکت فعالیت خود را در بازار انجام می دهند.

شرکت آریستون در سال 1958 در ایتالیا توسط ویتوریو مرلونی تاسیس شد و فعالیت خود را از بازار ایتالیا شروع کرده و بعد از گذر مدتی و ثابت شدن کیفیت محصولات این برند شروع به صادرات محصولات خود ابتدا به اروپا سپس به کل دنیا کرد کشور هایی مانند ایران، ترکیه، لهستان، اینگلستان نیز دارای نمایندگی این برند می باشد.

این شرکت تولید کننده هر گونه لوازم خانگی مانند جارو برقی، لباسشویی، ماشین ظرف شویی، فر و … می باشد.

برند اریستون بسیار سازگار با محیط زیست می باشد و از انرژی کمتری نسبت به بقیه پکیج ها استفاده می کنند و به دلیل سازگاری با محیط زیست و مصرف کم انرژی در دنیا بسیار محبوب است به طوری که به 150 کشور دنیا صادر شده و میتوان گفت از محبوب ترین محصولات آریستون پکیج آریستون می باشد.

پکیج این برند از پر فروش ترین پکیج ها در دنیا می باشد.

پیشرفت برند آریستون

اریستون در تولید و عرضه محصولات و لوازم خانگی بسار با کیفیت عمل کرد و توانست شرکت stidol روسیه را خریداری کرده و شرکت های hotpoint  و GDA  را تحت حمایت خود قرار داد.

 

ariston
ariston

 

قطعات قدیمی آریستون

هدرولیک ها رفت و برگشتی در محصولات قدیمی ایتالیا از برنج ساخته شده و در طی گذر زمان متوجه شدند که این مدل هیدرولیک ها دارای نقص های می باشد.

آریستون توانست با ازمون و خطا های بسیار و تلاش چندین ساله جنس مواد را در هیدولیک عوض کرده و مشکلات ان را رفع بنمایند.

این برند ایتالیایی هیدورولیک های جدید را از کامپوزیت ساخته و کیفیت محصولات خود را بالا بردند.

معایب هیدرولیک های برنجی

سنگین شدن و رسوب گرفتن هیدرولیک ها؛ که وزن زیاد آن  در هنگام نصب برای نصاب مشکل ایجاد می کند.

همچنین رسوب این هیدرولیک ها با گذر زمان بسیار سخت شده و باز کردن ان دردسر ساز و مشکل ساز می باشد  در بعضی موارد به دلیل فشار زیاد به این هیدرولیک ها دچار شکستگی شده و هزینه تعمیرات و خسارات را بالا میبرند.

به همین دلیل کارخانه ها تولیدی برای جلوگیری از رسوب گرفتگی و شکستگی از یک لایه محاظتی برای ان استفاده می کنند.

تکنسین ها برای رسوب زدایی از اسید ها یا محلول های مجاز استفاده می کنند و به دلیل اینکه رسوب زدایی لایه داخلی را از بین می برد کم کم لایه داخلی نازک شده و رسوب گیری زودتر اتفاق می افتد.

مزایای پکیج های جدید آریستون

کیفیت بالای دستگاه و قطعات ان، باز و بسته شدن سریع و راحت قطعات جانبی جهت تعمیر ، رسوب گیری کمتر و در نهایت تمام این ها منجر به کاهش هزینه های جانبی می شود.

گرما سیستم نمایندگی مجاز آریستون

با توجه به انکه در سالهای گذشته کشور ما تحریم های زیادی داشته است و کمتر نمایندگی هایی برای پکیج ها وجود دارد که خدمات معتبر و قطعات مجاز ارائه کند گرما سیستم مجموعه ای می باشد که در طی سالهای فعالیت خود دارای تکنسین های مخصوص برای برند آریستون می باشد و همچنین همه ی محصولات ارائه شده از سمت خود را گارانتی 6 ماه تا 1 ساله کرده و خدمات پس از فروش را به مشتریانش ارائه میکنند.

 

آریستون
آریستون

 

خدمات پس از فروش Ariston

خدمات پس از فروش آریستون شامل موارد زیر می شود.

تعمیر آریستون

تعمیرات محصولات آریستون نیازمند تکنسین های حرفه ای و همچنین نیازمند قطعات اصلی می باشد که گرما سستم توانسته در طی سالهای اخیر سابقه خوبی از خود بجا گذاشته و همچنین یکی از بروز ترین نمایندگی ها و تعمیرات محصولات می باشد.

گرما سیستم می تواند به کلی مناطق تهران و کرج سرویس رسانی کند و تمامی این مناطق را تحت پوشش خود قرار دهد.

هزینه تعمیرات آریستون

گرما سیستم با نرخه ارائه شده از سمت اتحادیه خدمات رسانی میکند و در صورت خراب شدن دستگاه خود کافیست با کارشناسان تماس بگیرید و از هزینه ها مطلع شوید.

قیمت محصولات آریستون

محصولات آریستون به دلیل تحرم ها و تورم در کشور دارای قیمت های متغیری می باشد و ممکن است هر روز متغیر باشد بهتر است برای فهمیدن قیمت اصلی پکیج آریستون در اسلامشهر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

گرما سیستم نمایندگی آریستون چه خدمات پس از فروشی  را ارائه میکند ؟

گرما سیستم قبل از فروش محصولات به شما مشاوره رایگان و راهنمایی ارائه میکند و پیشنهارات خود را به شما ارائه می دهد و بعد از فروش نیز به شما گرانتی ارائه کرده و نصب رایگان انجام می دهد و اموزش کار کردن صحیح با دستگاه را در محل به شما ارائه خواهد کرد.

اگر روزی دستگاه با مشکل برخورد کرد نیز به طور اصولی و رایگاه برای شما تعمیر و سرویس خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات آریستون در اسلامشهر

هملنطور که گفتیم گرما سیستم توانایی سرویس رسانی به سراسر کرج و تهران را دارد و همچنین اسلامشهر از مناطق تهران می باشد که گرما سییتم می تواند در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های حرفه ای و با سابقه خود را به انجا بفرستد.

چرا فشار آب در پکیج آریستون کم می شود؟

یکی از مسائلی که افراد در آپارتمان ها و منازل خود با ان رو به رو هستند این است که اب افت فشار دار یا به عبارتی فشار آب گرم پایین می باشد. دلایل به وجود امدن این مشکل می تواند نشتی در مدارد بسته یا رادیاتور ها باشد که بعد مسبب پایین آمدن فشار در پکیج می شود.

باز ماندن یا حتی سفت نشدن شیر پر کن، سوراخ بودن مبدل حرارتی،  نشتی اب در اتصالات خارجی پکیج  می تواند از دلایل فشار پایین آب اشد که در صورت تماس با نماندگی می تواند مشکل شما را در کم ترین زمان ممکن حل کند.

 

نمایندگی
نمایندگی

 

نمایندگی آریستون

نمایندگی آریستون در تهران می باشد که امکان خدمات رسانی را به کلیه مناطق تهران و کرج دارد در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر-پکیج
تعمیر-پکیج